Meie inimesed

Vabatahtlikud

Pereklubisse kuulub sadakond perekonda. Kuna pagalisi töökohti pole, toimetame täiemahuliselt vabatahtliku panuse alusel. Meie perede hulgas on lisaks juhatusele ning peakoordinaatoritele mitukümmend vabatahtlikku, kes toimetavad iganädalaselt põhitöö ja perekonna kõrvalt, et teisi lastega peresid abistada.

Aitäh, armsad vabatahtlikud! Teieta ei saaks Pereklubi eksisteerida!

Kui ka Sina soovid vabatahtlikuks tulla, anna endast märku siin: VABATAHTLIKU ANKEET.

Peakoordinaatorid & projektijuhid

Iti Heiti Saggor

Annetused, vabatahtlikud,
Toiduait

Iti on tütre ja kahe poja ema. Iti soovib, et kõigil oleks hea. Ta märkab inimesi enda ümber ja tegutseb alati rõõmsa meele ja suure kohusetundega.

E-post: iti.saggor@suurpereklubi.ee
Toidu- ja riideait: +372 5886 7528

Kristina Olbri

Annetuste väljapanek,
Riideait

Kristina peres kasvab kolm tütart. Ta unistab riideaida lennutamisest uutesse kõrgustesse, nii et igaüks leiaks sealt helgust.

Eda Heidmets

Koostöö & sponsorlus,
eriprojektid

Eda kasvatab tütart ja kahte poega. Tema ettevõtlik loomus on suunatud uute võimaluste ja koostööpartnerite leidmisele.

E-post: eda.heidmets@suurpereklubi.ee  
Telefon: +372 5569 9881

Juhatus

Ele-Liis Kreek

Strateegiline juhtimine

Ele-Liis kasvatab nelja tütart. Pereklubis seisab ta läbimõeldud protsesside ja kvaliteedi eest ning veendub, et Pereklubi õhkkond on viisakas, sõbralik ja ausameelne. Ta on ka juhatuse esinaine.

Jelena Jevsejeva

Arved & vene keel

Jelena peres on kolm poega. Talle meeldib kringleid ja parimaid magusaid pähkleid küpsetada. Pereklubis toimetab ta arvete ja ostuprotsessidega ning on asendamatuks abiks venekeelsel suhtlusel.

Pille Küttner

Projektid & üritused

Pille on kolme poja ema. Ta on sihikindel naerupall, kellele meeldib projekte kirjutada ja excelis möllata ning vabatahtlikega nalja visata. Lisaks toiduaidas tegutsemisele, seisab Pille paljude ägedate ürituste taga.

Liis Jegorov

Pakkumised peredele

Liis kasvatab poega ja kahte tütart. Ta on rõõmsameelne ja sõbralik. Pereklubis soovib ta olla abivalmis ja uute väljakutsetega toimetada. Liisile pakuvad huvi erinevad kultuurid, küpsetamine ja reisimine.

Heli-Mai Kütt

Uued liikmed & kultuur

Ka Heli-Mai peres kasvab poeg ja kaks tütart. Heli-Mai on alati avatud uutele väljakutsetele. Teda iseloomustab ausus ja kohusetundlikkus. Heli-Mai tegeleb rahvatantsu, orienteerumise ja taliujumisega.

E-post: tallinnsuurpereklubi@gmail.com
Pereklubi infotelefon (EST, RUS): +372 5386 4883